خطا
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".
Super User

Super User

مدیر عامل و موسس

نشانی وبگاه: http://www.joomi.ir/

مقام معظم رهبری : دهه فجر آئینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد.

اهاء لوح تقدیر

منتشرشده در: مجموعه ۱ |

مهندس تیموری مدیر کل ثبت احوال استان ایلام بمناسبت روز ملی ثبت احوال با اهداء لوح از بهروز شفیعی رئیس ثبت احوال شهرستان مهران  بخاطر تحقق اهداف ، برنامه ها و فعالیت های اداره کل ثبت احوال استان تقدیر نمود .

کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان مهران باتفاق در جشن روز ملی ثبت احوال شرکت نمودند . این مراسم روز دوم دی در مرکز استان و در محل اداره کل ثبت احوال برگزار گردید .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی منش امام جمعه موقت شهرستان مهران در خطبه های نماز جمعه روز سوم دی ماه ، ضمن اشاره به سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال به وظایف این سازمان اشاره و از خدمت بی منت و تکریم ارباب رجوع اداره ثبت احوال شهرستان مهران تقدیر نمود و این روز را را به کارکنان زحمت کش این اداره تبریک گفت .

همزمان با فرا رسیدن سوم دی از رئیس و کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان مهران با داش آموزان و معلمان دبیرستان شهید بهشتی این شهرستان دیدار نمودند . در این دیدار شفیعی رئیس اداره ثبت احوال مهران به ایراد سخنرانی در خصوص تاریخچه و شرح وظایف سازمان ثبت احوال پرداخت و در پایان به چند نفر از دانش آموزان که به سوالات مطرح شده پاسخ مناسب ارائه نمودند جوایزی اهداءشد.

صفحه1 از2

چه کسی آنلاین است؟

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیش بینی وضعیت هوا